відвідали школу КУ ССШ I-III ступенів №7_4 Лекції для школярів з приводу "Дня стоматолога" за участі студентського наукового стоматологічного гуртка та студентського директорату СумДУ.

09.02.2017 студенти МІ СумДУ: Палій Т.А. , Кириченко І.О. , Савостіна К.О. (група СМ-404) відвідали КУ ССШ I-III ступенів №7 з лекцією "Хвороби зубів та як з ними боротися" .Школярі та викладачі були надзвичайно задоволені. Школярі зацікавились тематикою лекції та активно задавали питання по даній темі. Вийшла лекція з активним обговоренням почутого матеріалу. Школярі та викладача висловили подяку та запрошували відвідати школу в майбутньому.
відвідали школу КУ ССШ I-III ступенів №7_2 відвідали школу КУ ССШ I-III ступенів №7_3 відвідали школу КУ ССШ I-III ступенів №7_5