До Дня Стоматолога _3

09.02.2017 року, Студентський директорат Медичного Інституту СумДУ підготував захід в честь Всесвітнього дня стоматолога.

На великій перерві була проведена невеличка лекція про історію стоматології та стоматологію в цілому. Також була проведена вікторина на стоматологічну тему для студентів під час якої, за правильну відповідь студентам дарувався сертифікат від нашого постійного спонсора "Comp Servisе". Також студенти мали можливість отримати тематичну наліпку у вигляді зуба, в знак підтримки необхідності підтримання відмінного стану ротової порожнини. Студентами стоматологічного факультету також був прикрашений стоматологічний корпус тематичними плакатами та фото-виставкою (за що також висловлюємо подяку нашому постійному партеру Comp Servise)

Дякуємо усім, хто приймав учать в даній акції, окремо висловлюємо свою подяку Ажар А.В (СМ-304), Пономаренко Д.В. (СМ-304), Киричику С.О. (СМ-304) та Шубі В.В. (ПС-501) Кузіву О.П. (СМ-304) та Стасюку Н.І. (СМ-402) та окрему вдячність висловлюємо нашому постійному партнеру "Comp Servisе" за постійну підтримку та допомогу)

Студентський директорат🎓 окремо висловлює свої вітання усім викладачам та студентам "Кафедри стоматологія" з вашим професійним святом та бажає вам здоров*я, успіху та професійних взлетів ✈

До Дня Стоматолога _7 До Дня Стоматолога _2 До Дня Стоматолога _5