5 міжнародна виставка навчальних закладів «Абітурієнт»._13

В ВЦ «Іллінський» відбулося офіційне відкриття 5 міжнародної виставки навчальних закладів «Абітурієнт».

В ході заходу всі провідні навчальні заклади України, Європи, США, Канади та Австралії представили сумським школярам освітні програми з багатьох напрямків.

Відвідувачі та абітурієнти мали можливість ознайомитися з навчальними закладами, дізнатися докладну інформацію про те, як вчинити в той чи інший університет, який фах можуть отримати в даних установах і які перспективи даної професії в Україні та за кордоном.

«У виставці взяли участь не тільки українські, а й міжнародні представники: два безпосередньо з Польщі та Словаччини, також присутні харківські організації, які представляють навчальні заклади Польщі, Словаччини, Чехії, Австрії, Канади і США. На виставці можна проконсультуватися, як отримати безкоштовні програми і гранди на навчання за кордоном і що для цього потрібно. У поданні своїх навчальних закладів взяли участь 23 організації », - прокоментував журналістам 0542 начальник виставкового центру Дмитро Волков. Виставка відбулася за підтримки Управління освіти області та Сумської обласної державної адміністрації.

5 міжнародна виставка навчальних закладів «Абітурієнт»._1 5 міжнародна виставка навчальних закладів «Абітурієнт»._35 5 міжнародна виставка навчальних закладів «Абітурієнт»._21