Корона Міс СумДУ-2017 дісталася студентці медичного інституту

25 квітня в актовій залі СумДУ, в розпал сонячних днів, відбувся найочікуваніший конкурс краси та грації «Міс СумДУ – 2017». Цього року конкурс став міжнародним, адже окрім українських дівчат участь взяли й іноземні студентки.

Майже з кожного факультету було представлено по 2 конкурсантки, а саме: ННІ БТ «УАБС» - Ляшенко Аліна та Опанасенко Єлизавета, факультет ЕлІТ – Парадісо Феліста та Сірик Євгенія, факультет ІФСК – Шкутенко Каріна та Нурметова Зіяда, факультет ТеСЕТ – Антоненко Марина, ННІ ФЕМ – Бабченко Юлія, ННІ Права – Голік Ірина та Абдулаєва Таліха, Медичний інститут – Валтер Фейвор та Молгамова Луіза.

Зазвичай найважча місія покладена на журі, котре із 12 «перлин» повинні обрати одну найпрекраснішу. Тож, у складі журі представлені: Лариса Ванеєва – керівник колективу – дизайн студії «АртельМода» Сумського обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю; Сергій Маковецький – директор Палацу дітей та юнацтва, художній керівник колективу народного та бального танцю «Веселка», суддя та тренер вищої категорії із сучасних танців; Анатолій Максименко – старший викладач кафедри педагогіки та хореографії Сумського державного педагогічного університету імені Антона Семеновича Макаренка; Валерій Масік – директор магазину сучасної вишиванки «Vyshyvanka by Masik Valeriy» та Олександр Гріценко – ведучий культурно-мистецьких заходів, шоумен.

Дівчата підкорювали серця журі та глядачів у 4-х дефіле: «народження перлин», «національний», «сучасний танок», «вечірній» та у конкурсі талантів.

За підсумками місця розділили таким чином: друга «Віце Міс СумДУ – 2017» - Парадісо Феліста (факультет ЕлІТ), перша «Віце Міс СумДУ – 2017» Сірик Євгенія (факультет ЕлІТ) та «Міс СумДУ – 2017» студентка Медичного інституту, спеціальності «Стоматологія» Молгамова Луїза.

Вітаємо з перемогою та бажаємо майбутніх звершень як лікаря-стоматолога, так найкрасивішу студентку Сумського державного університету!

Міс СумДУ 2017_1
Міс СумДУ 2017_12