відвідали школу НВК №42 _5 Лекції для школярів з приводу "Дня стоматолога" за участі студентського наукового стоматологічного гуртка та студентського директорату СумДУ.

09.02.2017 студенти МІ СумДУ: Кипенко А.С. (СМ-304) ,Савченко К.О. (СМ-304) ,Ковальчук А.О. (СМ-303) відвідали НВК №42 з лекцією "Хвороби зубів та як з ними боротися". Під час лекції школярам розповідалося про анатомію та фізіологію зубів та ротової порожнини, про те, як правильно слідкувати за станом своєї ротової порожнини, профілактику стоматолгічних захворювань та на практиці було показано як правильно треба чистити зуби. Школярі 3-4 класів та вчителі були задоволені і висловили подяку.
відвідали школу НВК №42 _1 відвідали школу НВК №42 _2 відвідали школу НВК №42 _4