відвідали школу №10_1

Лекції для школярів з приводу "Дня стоматолога" за участі студентського наукового стоматологічного гуртка та студентського директорату СумДУ.

09.02.2017 студенти МІ СумДУ: Гиленко А.С. (СМ-301), Марків В.А.

(СМ-503), Слухай С.О. (СМ-501), Ажар А.В. (СМ-304),

Рачок А.А. (СМ-405) та Бурлуцька Д.О. (СМ-404) відвідали школу №10.

Для школярів молодших класів було проведено лекцію, на тему ""Хвороби зубів та як з ними боротися". Під час лекції школярам розповідалося про анатомію та фізіологію зубів та ротової порожнини, про те, як правильно слідкувати за станом своєї ротової порожнини, профілактику стоматолгічних захворювань та на практиці було показано як правильно треба чистити зуби. Школярі приймали активну участь в опановуванні практичних навичок чистки зубів та були дуже зацікавлені даною лекцією. Викладачі також задоволені проведеною лекцією, запрошували студентів відвідати школу №10 частіше.

відвідали школу №10_2 відвідали школу №10_3 відвідали школу №10_6
відвідали школу №10._1 відвідали школу №10._2 відвідали школу №10._3